Venta en línea de marca. Descubre las últimas tendencias en. UGG España, Replicas Relojes.

buy office-2011-for-mac key Office 2016 for Mac with Office 365

Wynajem Hal

Z myślą o Państwa wygodzie zamiast zakupu lub budowy stałego obiektu, oferujemy Państwu wynajem hal namiotowych na dowolny okres. Prezentowane przez nas hale mogą posłużyć jako pojemne magazyny oraz sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach plenerowych, wystawach, koncertach, konferencjach, czy różnego rodzaju targach. Mogą Państwo zamówić hale o dowolnym kształcie i wielkości, dzięki łączeniu ze sobą kilku hal o różnych rozmiarach. Naszym cele jest zapewnienie hali współgrającej z Państwa indywidualnymi potrzebami.

Dla Państwa pełnej satysfakcji czas wynajmu hal namiotowych jest nieograniczony, natomiast cena jest uzależniona od wielkości hali oraz miejsca i czasu trwania wynajmu pomieszczenia. Co ważne, dłuższy okres wynajmu gwarantuje zdecydowanie niższą cenę! Oferowane przez nas hale namiotowe mogą dodatkowo zostać wzbogacone o podłogę, wykładzinę, komplety ław, oświetlenie, LCD, lodówki, klimatyzacje itd.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór hal, które różnią się przeznaczeniem, rodzajem oraz wymiarami.
Standardowe hale mają szerokość 10, 12, 15, 20, 25, 30 m, natomiast długość hali jest nieograniczona. Moduł jest dostawiany co 5 m. Dysponujemy halami o łącznej powierzchni 10000 m2.

Zapraszamy!

 

Hala bankietowa:

30 m x 50 m  x 4 m Dach pompowany

 

Hale plandekowe:

10 m x 20 m x 4 m plandeka

 

Hale przeszklone:

25 m x 40 m x 4 m

 

HFMA leader2pass IBM leader2pass
Polityka prywatności