Replicas Relojes.

office 2013 product key shop You can find product key for microsoft office 2013 , microsoft office 2013 serial number, microsoft office 2013 product key , office 2013 activator Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.cdkeypascher.com http://www.productkeysale.com

Hale stalowe przemysłowe

Oferowane przez naszą firmę hale mogą mieć różne rozwiązania konstrukcyjne, architektoniczne i technologiczne. Duży nacisk kładziemy na ekonomiczne wykorzystanie stali.

Ogromnie istotne jest dla nas stworzenie bezpiecznej konstrukcji oraz zapewnienie komfortu użytkowania. Głównymi elementami nośnymi naszych hal są ramy stalowe wykonane ze spawanych dwuteowników oraz ramy stalowe z dźwigarami kratownicowymi. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne wykorzystanie konstrukcji stalowej i dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb Klienta.

Konstrukcję nośną dachu stanowią płatwie z profili zimnogiętych typu Z lub płatwie kratownicowe przeznaczone do hal z dużym rozstawem ram. Konstrukcja ryglowa ścian, obramowań pod bramy i drzwi wykonywana jest z profili zimnogietych lub gorącowalcownych. Ściany hal wykonujemy z blachy trapezowej oraz płyty warstwowej.

Arkusze blachy trapezowej od strony wewnętrznej i zewnętrznej hali pokrywamy farbą poliestrową w kolorze RAL wybranym przez klienta. Arkusze mocowane są do konstrukcji ryglowej ścian za pomocą wkrętów samowiercących w kolorze blachy.

Obudowa z blachy rozpoczyna się zazwyczaj od wysokości ok. 30 cm powyżej powierzchni terenu. Cokół stanowi podwalina betonowa. Na izolację najczęściej się składają płyty lub maty z wełny szklanej, której grubość dobierana jest

W zależności od wymagań danego obiektu. Izolacja umieszczona jest pomiędzy arkuszami blachy. Płyty z wełny szczelnie wypełniają przestrzeń pomiędzy kształtownikami. W przypadku obiektów, które nie wymagają dużej izolacji, stosujemy maty z wełny szklanej o grubości 100mm. Izolacja od strony wewnętrznej hali w obu przypadkach zabezpieczona jest paroizolacją ze stabilizowanej folii PE 0,2 mm. W przypadku płyty warstwowej wnętrze stanowi rdzeń poliuretanowy lub z wełny mineralnej bądź styropianowy.

Dach w halach może być wykonany z:

  • blachy trapezowej,
  • blachy trapezowej, wnętrze wełna mineralna, na zewnątrz blacha trapezowa,
  • płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym lub wełny mineralnej bądź styropianowym.

Proponowane przez nas hale stalowe mogą być dostarczane z dodatkowym wyposażeniem, tj: klapy dymowe, bramy, okna. Istnieje możliwość stosowania doświetli bocznych z wielokomorowych płyt poliwęglanowych w ścianach bocznych lub szczytowych (łukowe) lub klasycznych okien.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

HFMA leader2pass IBM leader2pass
Polityka prywatności
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3