Replicas Relojes.

office 2013 product key shop You can find product key for microsoft office 2013 , microsoft office 2013 serial number, microsoft office 2013 product key , office 2013 activator Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.cdkeypascher.com http://www.productkeysale.com

Hale namiotowe aluminiowe

Hale namiotowe aluminiowe są doskonałym rozwiązaniem dla średnio i krótkoterminowego zapotrzebowania na wielofunkcyjne pomieszczenia.Dzięki nam już po krótkim czasie dysponujecie Państwo nowymi powierzchniami. Standardową halę możemy zbudować w ciągu 14 dni.

CARLO jest firmą budującą hale namiotowe w systemie przęseł co 5 i 3 metry. System ten charakteryzuje się lekką konstrukcją hal (kilkanaście kg/m2) oraz dużymi rozpiętościami bez słupów wewnętrznych (do 40 m), co pozwala na idealne dopasowanie rozstawów słupów do potrzeb Inwestora.

Zasadniczą konstrukcję nośną stanowią profile aluminiowe, składające się ze słupów i rygli pomocą śrub.

W ramach systemu przewidziane są konstrukcje hal i wiat o dachach dwuspadowych, nieocieplone lub ocieplone. Poszycie dachu wykonane jest z materiału PCV, a poszycie ścian bocznych jest dostępne w wersji PCV oraz blachy trapezowej.

Prezentowane hale namiotowe posiadają wiele zalet, takich jak cena, estetyczny wygląd oraz trwałość, ale największą z nich jest lekka konstrukcja, która pozwala na sprawny montaż i szybkie rozmontowywanie. Dzięki modułowej budowie hale namiotowe mogą być ze sobą łączone w celu uzyskania jeszcze większej powierzchni. Wytrzymałość elastycznej konstrukcji i powłoki pozwala na stosowanie hal namiotowych w miejscach narażonych na działanie silnych wiatrów I opadów śniegu.

Najwyższa jakość wykonania, dbałość o szczegóły i nowatorskie rozwiązania zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i prostotę obsługi o każdej porze roku.

Wszystkie nasze hale namiotowe aluminiowe zostały zaprojektowane w oparciu o aktualne normy budowlane!

Hala namiotowa 25 x 40 x 3 blacha ( Górażdże ) Cementownia Górażdże

 

Hala namiotowa 10 x 15 x 3 plandeka Myślenice

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

HFMA leader2pass IBM leader2pass
Polityka prywatności
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx/1.10.3